Předchůdci

Předchůdci

Moji předchůdci v Senátu

 

     

Mgr. Jiří Brýdl 

   
                   

 Václav Koukal 

         
Jiří Brýdl   Václav Koukal


Mandát

23.11.1996 - 23.11.2000

19.11.2000 - 19.11.2006

 

Mandát

28.10.2006 - 28.10.2012


Zdroj: Senát.cz